PANADOL Extra rapide 500 mg 12 šumivých tabliet
Výrobca: Panadol
EAN: 8590335014893
Panadol Extra Rapide sú šumivé tablety rozpustné vo vode navrhnuté pre rýchlu a účinnú úľavu bolesti a horúčky. Naše zloženie kombinuje silu dvoch účinných látok paracetamolu a kofeínu, aby vám poskytla zosilnenú uľavu1 od bolesti. Či už bojujete s bolesťou hlavy, menštruačnou bolesťou, migrénou, bolesťou chrbta alebo zubov. Panadol Extra Rapide vám pomôže sa vrátiť k vaším každodenným činnostiam.
Prečo si vybrať práve Panadol Extra Rapide?
Rýchla úľava od bolesti šumivých tabliet
Šumivé tablety Panadol Extra Rapide sa rýchlo rozpúšťajú vo vode, čo zaisťuje rýchlejšiu absorpciu a nástup účinku oproti bežným tabletám.
Zosilnený účinok
Kombinácia paracetamolu a kofeínu poskytuje zosilnený účinok pri miernej a silnej bolesti až o 37%. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu tým, že pôsobí stimulačne na centrálny nervový systém a tiež pomáha zmierniť pocit únavy. Panadol Extra obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeínu.
Široké spektrum využitia
Panadol Extra Rapide je vhodný pri riešení problémov súvisiacich s bolesťou alebo pri znižovaní horúčky. Oslovuje preto zákazníkov s rôznymi typmi bolesti vrátane bolesti hlavy, migrény, menštruačných bolestí, bolestí chrbta, zubov a hrdla pri chrípke a prechlad
Prečo si vybrať práve Panadol Extra Rapide?
Rýchla úľava od bolesti šumivých tabliet
Šumivé tablety Panadol Extra Rapide sa rýchlo rozpúšťajú vo vode, čo zaisťuje rýchlejšiu absorpciu a nástup účinku oproti bežným tabletám.
Zosilnený účinok
Kombinácia paracetamolu a kofeínu poskytuje zosilnený účinok pri miernej a silnej bolesti až o 37%. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu tým, že pôsobí stimulačne na centrálny nervový systém a tiež pomáha zmierniť pocit únavy. Panadol Extra obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeínu.
Široké spektrum využitia
Panadol Extra Rapide je vhodný pri riešení problémov súvisiacich s bolesťou alebo pri znižovaní horúčky. Oslovuje preto zákazníkov s rôznymi typmi bolesti vrátane bolesti hlavy, migrény, menštruačných bolestí, bolestí chrbta, zubov a hrdla pri chrípke a prechlad
Cena 4,09 € v 1 obchode
Obchody, ktoré predávajú PANADOL Extra rapide 500 mg 12 šumivých tabliet
Zobraziť históriu ceny PANADOL Extra rapide 500 mg 12 šumivých tabliet
História najnižšej ceny PANADOL Extra rapide 500 mg 12 šumivých tabliet. Porovnanie obchodov, ktoré predávajú PANADOL Extra rapide 500 mg 12 šumivých tabliet.