Hirose(Hrs) Fh52K-8S-0.5Sh(99) Connector, Ffc/fpc, 8Pos, 1 Row, 0.5Mm - diskusia
Hirose(Hrs) Fh52K-8S-0.5Sh(99) Connector, Ffc/fpc, 8Pos, 1 Row, 0.5Mm
0 hodnotenie
Výrobca: HIROSE(HRS)
Výrobné číslo: FH52K-8S-0.5SH(99)
HIROSE(HRS) - CONNECTOR, FFC/FPC, 8POS, 1 ROW, 0.5MM - FH52K-8S-0.5SH(99)
Otázky, recenzie a diskusia k Hirose(Hrs) Fh52K-8S-0.5Sh(99) Connector, Ffc/fpc, 8Pos, 1 Row, 0.5Mm