Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
Výrobca: Dr. Müller Pharma
EAN: 8595610404918
Obsah Paracetamol Kofein
Paracetamol Kofein 500 mg/65 mg na bolesť a horúčku 30 tabliet
Charakteristika Paracetamol Kofein
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.
Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.
Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety sa používa na symptomatickú liečbu miernej až stredne ťažkej bolesti, ako je bolesť hlavy, vrátane migrény, bolesť zubov, neuralgia rôzneho pôvodu, menštruačná bolesť, reumatická bolesť, napr. osteoartritída, bolesť chrbta, bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla, chrípka alebo akútny zápal horných dýchacích ciest.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety má tiež antipyretický účinok.
Dávkovanie Paracetamol Kofein
Dospelí a dospievajúci od 15 rokov
U pacientov s telesnou hmotnosťou 34-60 kg sa podáva 1 tableta podľa potreby 1-4x denne, s časovým odstupom medzi jednotlivými dávkami najmenej 4 hodiny.
U pacientov s telesnou hmotnosťou nad 60 kg sa podávajú 2 tablety podľa potreby 1-4x denne, s časovým odstupom medzi jednotlivými dávkami najmenej 4 hodiny.
Najvyššia jednotlivá d?
Paracetamol Kofein 500 mg/65 mg na bolesť a horúčku 30 tabliet
Charakteristika Paracetamol Kofein
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.
Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.
Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety sa používa na symptomatickú liečbu miernej až stredne ťažkej bolesti, ako je bolesť hlavy, vrátane migrény, bolesť zubov, neuralgia rôzneho pôvodu, menštruačná bolesť, reumatická bolesť, napr. osteoartritída, bolesť chrbta, bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla, chrípka alebo akútny zápal horných dýchacích ciest.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety má tiež antipyretický účinok.
Dávkovanie Paracetamol Kofein
Dospelí a dospievajúci od 15 rokov
U pacientov s telesnou hmotnosťou 34-60 kg sa podáva 1 tableta podľa potreby 1-4x denne, s časovým odstupom medzi jednotlivými dávkami najmenej 4 hodiny.
U pacientov s telesnou hmotnosťou nad 60 kg sa podávajú 2 tablety podľa potreby 1-4x denne, s časovým odstupom medzi jednotlivými dávkami najmenej 4 hodiny.
Najvyššia jednotlivá d?
Cena od 2,69 € - 2,98 € v 3 obchodoch
Obchody, ktoré predávajú Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
Zobraziť históriu ceny Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
História najnižšej ceny Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks. Porovnanie obchodov, ktoré predávajú Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks.
Karta pamäťová GOODRAM micro SD 16 GB
OBAL:ME MistyTab Pouzdro pro Lenovo Ta
Tech-Protect SC Pen puzdro na Lenovo T
Dux Ducis Domo puzdro na Samsung Galax
Flash disk GOODRAM USB 3.0 32GB čierna
PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (b
Tech-Protect Smartcase puzdro na Samsu
MedPharma Selén 100 mikrogramov 30 tbl
NOVO C multivitamin lipozomálny 30 kap
COLACAL Plus D3 60 kapsúl
Tech-Protect Smartcase puzdro na Samsu
Tech-Protect SC Pen puzdro na iPad 10.

























