Paralen® GRIP Chrípka a bolesť 24 tabliet
Výrobca: PARALEN GRIP
EAN: 8594739212763
Výrobné číslo: 8b7080e6-27bb-4890-8ac1-b5cf24d9d239
Obsah Paralen Grip chrípka a bolesť
Paralen Grip chrípka a bolesť 24 tbl
Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť
Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky.
Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov.
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv. Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania.
Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť
Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg.
Dávkovanie a dávkovacie schémy
Dospelí a dospievajúci nad 65 kg
1-2 tablety (500 - 1000 mg) každé 4 hodiny podľa potreby.
Maximálna denná dávka je 8 tabliet (4 g).
Dospelí a dospievajúci od 43–65 kg
1 tableta (500 mg) každé 4 hodiny podľa potreby.
Maximálna denná dávka je 6 tabliet (3 g).
Dospievajúci od 33–43 kg
1 tableta (500 mg) každých 6 hodín podľa potreby.
Maximálna denná dávka sú 4 tablety (2 g).
Pacienti s poruchou funkcie obličiek
Stredne ťažká porucha (klírens kreatinínu 10-50 ml/min):
Paralen Grip chrípka a bolesť 24 tbl
Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť
Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky.
Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov.
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv. Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania.
Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť
Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg.
Dávkovanie a dávkovacie schémy
Dospelí a dospievajúci nad 65 kg
1-2 tablety (500 - 1000 mg) každé 4 hodiny podľa potreby.
Maximálna denná dávka je 8 tabliet (4 g).
Dospelí a dospievajúci od 43–65 kg
1 tableta (500 mg) každé 4 hodiny podľa potreby.
Maximálna denná dávka je 6 tabliet (3 g).
Dospievajúci od 33–43 kg
1 tableta (500 mg) každých 6 hodín podľa potreby.
Maximálna denná dávka sú 4 tablety (2 g).
Pacienti s poruchou funkcie obličiek
Stredne ťažká porucha (klírens kreatinínu 10-50 ml/min):
Parametre
| Forma | Tablety |
| Koľko dní Vám vydrží balenie | 24 |
| Lieková forma | filmom obalené tablety |
| Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku | 500 mg + 25 mg + 5 mg/ tbl |
| Typ produktu | Na chrípku/Na bolesť/Na horúčku |
| Výrobca | Výrobca |
| Účinná látka | paracetamol + kofeín + fenylefríniumchlo |
Cena od 7,65 € - 9,84 € v 5 obchodoch
Obchody, ktoré predávajú Paralen® GRIP Chrípka a bolesť 24 tabliet
Zobraziť históriu ceny Paralen® GRIP Chrípka a bolesť 24 tabliet
História najnižšej ceny Paralen® GRIP Chrípka a bolesť 24 tabliet. Porovnanie obchodov, ktoré predávajú Paralen® GRIP Chrípka a bolesť 24 tabliet.
Kaloba 20mg filmom obalené tablety 21k
Mucosolvan® Retard 75mg 20 kapsúl
COMPEED Náplasť na opary 15 ks
Duofilm sol der 15ml
Biovitality Hlava bezliehová tinktúra,
Dr. Theiss ECHINACEA forte 50 ml
Ambrobene 30 mg 20 tabliet
Betadine dezinfekčné mydlo 75 mg/ml so
Celaskon 100 mg OCHUTENÉ TABLETY pas o
Melatonin Vitabalans 3 mg tablety 30 k
Neo-angin šalvia tvrdé pastilky 24 ks
CELASKON tablety 100 mg 40 tabliet




























